Certyfikat Uczciwy Regulamin

Szyfrowane połączenie SSL


Sklep internetowy kratosfera.pl zabezpieczony jest protokołem sieciowym SSL (ang. Secure Socket Layer). Oznacza to, że wszelkie dane teleadresowe, loginy, hasła i numery kart kredytowych są szyfrowane, co uniemożliwia przechwycenie poufnych informacji przez osoby trzecie.

Bezpieczeństwo i poufność danych w naszym sklepie internetowym podkreśla szara kłódka na pasku adresu strony internetowej oraz znajdujący się w adresie prefiks ,,https://”.


Wygodne i bezpieczne formy płatności


Dostosowując się do potrzeb i preferencji Klienta oferujemy kilka zaufanych metod płatności:


1. Przelew bankowy (tradycyjny)

Po złożeniu zamówienia na stronie internetowej zostanie wskazany numer rachunku bankowego, na który należy dokonać płatności za swoje zamówienie.

Dane do przelewu znajdziesz także w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia, jak i po zalogowaniu na stronę kratosfera.pl uprzednio utworzonym kontem.

W celu przyspieszenia realizacji zamówienia prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule przelewu oraz zachęcamy do mailowego przesłania potwierdzenie przelewu na adres: [email protected]


Dane do przelewu

Bank: Santander Bank Polska

Numer konta: 70 1090 2590 0000 0001 3425 3915

Właściciel: Stalmika sp. z o.o.

Adres: ul. Henryka Sienkiewicza 21, 32-400 Myślenice


2. iMoje

Po wybraniu płatność iMoje nastąpi przekierowanie na zewnętrzną stronę iMoje obsługiwaną przez ING Bank Śląski, w ramach której można opłacić zlecenie Blikiem, kartą (w systemie VISA, jak i Mastercard) oraz szybkim przelewem online.
3. Twisto

Z Twisto dajemy każdemu Klientowi możliwość przekazania zlecenia do realizacji, przesuwając termin jego zapłaty o 21 dni bez żadnych dodatkowych opłat, bez podawania numeru karty czy PESEL.


4. Płatność za pobraniem

Przy zamówieniach małych arkuszy siatki zgrzewanej umożliwiamy płatność za pobraniem (bezpośrednio u przewoźnika przy odbiorze przesyłki).