KRATOSFERA KORZYŚCI

    RABATY I PŁATNOŚCI


KRATKI OD BEATKI

Dla zakupów dokonanych osobiście w naszych punktach stacjonarnych oferujemy rabat w wysokości 2%. Czekamy na Ciebie z szerokim uśmiechem w dwóch lokalizacjach:

Stalmika Sp. z o.o.
ul. Henryka Sienkiewicza 21, 32-400 Myślenice

oraz

STALMIKA. Magazyn
Biertowice 239c, 32-440 Sułkowice


KRATA STAŁEGO KLIENTA

Oferujemy program lojalnościowy, który umożliwia oszczędzanie 5%* przy ponownym zakupie. To nasza drobna, ale serdeczna nagroda dla Ciebie za wybór naszej marki. Pamiętaj o podaniu kodu przy składaniu zamówienia.


KARTA DUŻEJ RODZINY

Posiadaczom Karty Dużej Rodziny udzielamy rabatu w wysokości 5%*. O zakupach z Kartą Dużej Rodziny krok po kroku przeczytasz tutaj.


KRATY BEZ WPŁATY

W ramach usługi Twisto umożliwiamy każdemu Klientowi przekazania zamówienia do realizacji, przesuwając termin jego zapłaty o 21 dni bez żadnych dodatkowych opłat, bez podawania numeru karty czy PESEL.


*Rabat nie łączy się z innymi rabatami.     DOSTAWA I ODBIÓR TOWARU


Z DOWOZEM KRATOWOZEM

Jesteś tak blisko nas a zarazem daleko? Bez zmartwień. Realizujemy lokalne dostawy transportem własnym dla kodów pocztowych od 32-000 do 32-999 oraz od 34-000 do 34-999. Dostawy odbywają się za pomocą samochodu bez windy, co oznacza, że klient jest odpowiedzialny za rozładunek towaru.


DOSTAWA W 24H

Potrzebujesz produktów "na już"? Mamy dla Ciebie ratunek. Dostarczamy zamówienia w ekspresowym tempie - w zaledwie 24 godziny. Oferta dotyczy produktów do długości 2000 mm.


BEZPŁATNA WYSYŁKA

W przypadku zakupu 100 sztuk pełnowymiarowych siatek pokrywamy koszty przesyłki w dowolne miejsce w Polsce.


DOGODNY ODBIÓR BEZ WZGLĘDU NA GODZINĘ ORAZ DZIEŃ

Koniec ze stresem czy zdążysz dojechać na czas. Umożliwiamy odbiór produktów w dogodnym dla Ciebie momencie dla zamówień opłaconych i potwierdzonych. Pamiętaj, że Biuro Obsługi Klienta pracuje od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00.

Przykład:

Pan Jan planuje zrobić ogrodzenie (boks dla kur). Potrzebuje do tego siatek zgrzewanych. Niestety w tygodniu nie ma czasu na zakupy, bo pracuje w godzinach otwarcia sklepu. Na stronie sklepu widzi, że istnieje możliwość odbioru zamówienia każdego dnia bez względu na godzinę, co idealnie pasuje do jego sobotnich planów. Po wybraniu produktów i opłaceniu zamówienia, kontaktuje się z Opiekunem Sprzedaży, aby ustalić możliwość odbioru siatek w sobotę. Obsługa sklepu, zgodnie z ustaleniami przygotuje dla pana Jana zamówienie, pozostawiając towar w umówionym miejscu. Elastyczność w odbiorze to nasza recepta na Twój pełen komfort zakupowy!